ATENTIE!
Programul este informativ si poate suferi modificari pe parcursul competitiei. Verificati programarea meciurilor inaintea fiecarei etape. Organizatorii isi rezerva dreptul de a opera modificari in functie de activitatile clubului sau alti factori externi competitiei.

Orele de incepere ale jocurilor sunt:

  • Luni, 18:00 (cu incalzire de la 17:30)
  • Vineri, 18:00 (cu incalzire de la 17:30)
Etapa 1 (12 si 16 noiembrie)
Luni: NCM – Hoinar 3-1
Luni: Game Over – Focality 0-4
Luni: Angry Balls – Avantul Prabusirea 1-3

Joi: Kyw Boom – For Fun 4-0

Vineri: Viovas – All In 0-4
Vineri: Lucky Split – Focality Jr. 1-3

Etapa 2 (19 si 23 noiembrie)
Luni: All In – Game Over 0-4
Luni: Focality Jr. – Viovas 3-1
Luni: Avantul Prabusirea – Lucky Split 2-2

Marti: Hoinar – Angry Balls 0-4

Vineri: For Fun – NCM 1-3
Vineri: Stroker Ball – Kyw Boom 0-4

Etapa 3 (26 si 30 noiembrie)
Luni: NCM – Stroker Ball 4-0
Luni: Game Over – Focality Jr. 3-1

Marti: Lucky Split – Hoinar 1-3

Vineri, 7 decembrie: Angry Balls – For Fun 4-0

Miercuri, 12 decembrie: Viovas – Avantul Prabusirea 1-3

Luni, 21 ianuarie: Focality – All In

Etapa 4 (3 si 7 decembrie)
Luni: Focality – Focality Jr. 1-3
Luni: Avantul Prabusirea – Game Over 0-4
Luni: Hoinar – Viovas 4-0

Vineri: Stroker Ball – Angry Balls 1-3
Vineri: Kyw Boom – NCM 4-0

Luni, 10 decembrie: For Fun – Lucky Split 4-0

Etapa 5 (10 si 14 decembrie)
Luni: Angry Balls – Kyw Boom 1-3
Luni: Lucky Split – Stroker Ball 0-4
Luni: Viovas – For Fun 0-4

Amanat: Game Over – Hoinar
Amanat: Focality – Avantul Prabusirea
Amanat: All In – Focality Jr.

Etapa 6 (4 si 8 februarie)

Luni: Avantul Prabusirea – All In 0-4
Luni: Hoinar – Focality 0-4

Vineri: Stroker Ball – Viovas 4-0 (neprezentare)
Vineri: Lucky Split – Kyw Boom 4-0
Vineri: NCM – Angry Balls 1-3

Luni, 4.03: For Fun – Game Over

Etapa 7 (11 si 15 februarie)

Luni: Lucky Split – NCM
Luni: Viovas – Kyw Boom
Luni: Game Over – Stroker Ball

Vineri: Focality – For Fun
Vineri: All In – Hoinar

Marti, 19.02: Focality Jr. – Avantul Prabusirea

Etapa 8 (18 si 22 februarie)
Luni: Hoinar – Focality Jr.
Luni: For Fun – All In
Luni: Stroker Ball – Focality

Vineri: Kyw Book – Game Over
Vineri: NCM – Viovas
Vineri: Angry Balls – Lucky Split

Etapa 9 (25 februarie si 4 martie)
Luni, 25: Viovas – Angry Balls
Luni, 25: Game Over – NCM
Luni, 25: Focality – Kyw Boom

Luni, 4: All In – Stroker Ball
Luni, 4: Focality Jr. – For Fun
Luni, 4: Avantul Prabusirea – For Fun

Etapa 10 (11 si 15 martie)
Luni: For Fun – Avantul Prabusirea
Luni: Stroker Ball – Focality Jr.
Luni: Kyw Boom – All In

Vineri: NCM – Focality
Vineri: Angry Balls – Game Over
Vineri: Lucky Split – Viovas

Etapa 11 (18 si 22 martie)
Luni: Game Over – Lucky Split
Luni: Focality – Angry Balls
Luni: All In – NCM

Vineri: Focality -Jr. – Kyw Boom
Vineri: Avantul Prabusirea – Stroker Ball
Vineri: Hoinar – For Fun

Etapa 12 (25 si 29 martie)
Luni: Stroker Ball – Hoinar
Luni: Kyw Boom – Avantul Prabusirea
Luni: NCM – Focality Jr.

Vineri: Angry Balls – All In
Vineri: Lucky Split – Focality
Vineri: Viovas – Game Over

Etapa 13 (1 si 5 aprilie)
Luni: Focality – Viovas
Luni: All In – Lucky Split
Luni: Focality Jr. – Angry Balls

Vineri: AVantul Prabusirea – NCM
Vineri: Hoinar – Kyw Boom
Vineri: For Fun – Stroker Ball