ATENTIE!

Programul este informativ si poate suferi modificari pe parcursul competitiei. Verificati programarea meciurilor inaintea fiecarei etape. Organizatorii isi rezerva dreptul de a opera modificari in functie de activitatile clubului sau alti factori externi competitiei.

Orele de incepere ale jocurilor sunt:

  • Sambata, 10:30 (cu incalzire de la 10)
  • Luni, 19:00 (cu incalzire de la 18:30)
Etapa 1 (5 si 7 noiembrie)

Sambata: The Ones – All In 3-14 (foaia de joc)
Sambata: Viper – CFR Iasi 6-11 (foaia de joc)
Duminica: NCM – Lucky Split 10-7 (foaia de joc)
Luni: FCB – Green Boys 15-2 (foaia de joc)
Focality si Game Over stau

Etapa 2 (12 si 14 noiembrie)

Sambata: Game Over – All In 7-10 (foaia de joc)
Sambata: Focality – CFR Iasi 8-9 (foaia de joc)
Luni: The Ones – NCM 9-8 (foaia de joc)
Luni: Viper – FCB 5-12 (foaia de joc)
Lucky Split si Green Boys stau

Etapa 3 (19 si 21 noiembrie)

Sambata: Game Over – Lucky Split 13-4 (foaia de joc)
Sambata: Focality – Green Boys 16-1 (foaia de joc)
Duminica: NCM – All In 4-13 (foaia de joc)
Luni: FCB – CFR Iasi 11-6 (foaia de joc)
The Ones si Viper stau

Etapa 4 (26 si 28 noiembrie)

Sambata: Game Over – NCM 15-2 (foaia de joc)
Sambata: Focality – FCB 13-4 (foaia de joc)
Luni: The Ones – Lucky Split 10-7 (foaia de joc)
Luni: Viper – Focality 3-14 (foaia de joc)
All In, Green Boys si CFR Iasi stau

Etapa 5 (3 si 5 decembrie)

Sambata: Viper – Green Boys 14-3 (foaia de joc)
Luni: Lucky Split – All In 5-12 (foaia de joc)
Luni: Green Boys – CFR Iasi 2-15 (foaia de joc)
Luni: Game Over – The Ones 11-6 (foaia de joc)
NCM, Focality si FCB stau

Etapa perechilor (11 decembrie)

Clasament Grupa A (foaia de joc):

  1. Game Over 1 – 9 puncte
  2. Game Over 2 – 7 puncte
  3. All In 1 – 5 puncte
  4. Lucky Split 2 – 5 puncte
  5. The Ones 2 – – 3 puncte
  6. The Ones 1 – 3 puncte
  7. Lucky Split 1 – 1 punct
  8. NCM 1 – 1 punct
  9. All In 2 – 0 puncte
  10. NCM 2 – 0 puncte

Clasament Grupa B (foaia de joc):

  1. Focality 2 – 9 puncte
  2. CFR Iasi 1 – 7 puncte
  3. Focality 1 – 5 puncte
  4. CFR Iasi 2 – 5 puncte
  5. Viper 1 – 3 puncte
  6. FCB 2 – 3 puncte
  7. FCB 1 – 1 punct
  8. Viper 2 – 1 punct
  9. Green Boys 2 – 0 puncte
  10. Green Boys 1 – 0 puncte
Etapa individuala (17 decembrie)

“Final four” Grupa A (foaia de joc):

  1. Sergiu Cojocar – Game Over
  2. Claudiu Pinzaru – All In
  3. Costel Pintilie – NCM
  4. Florin Pacurar – Game Over

“Final four” Grupa B (foaia de joc):

  1. Ionut Cercel – CFR Iasi
  2. Iulian Cucu – CFR Iasi
  3. Stefan Sarbu – CFR Iasi
  4. Bogdan Fortu – Focality